Ivanka pri Nitre - zariadenie 3 - izbového prízemného bytu

Ivanka pri Nitre - zariadenie 3 - izbového prízemného bytu

Pri návrhu interiéru jednopodlažného vzorového bytu v radových domoch pri Nitre sme sa snažili zariadiť interiér v príjemnom a nadčasovom štýle. Vo všetkých miestnostiach nám išlo o zachovanie pocitu vzdušnosti a priestrannosti. Osobitý charakter každej miestnosti dodáva značkový nábytok a svietidlá v kombinácii s vyraznými akcentujúcimi prvkami - výrazná tapeta v spálni, sýtožltá chodba s tmavomodrými jedálenskými stoličkami v obývacom priestore, bordová skriňa na mieru v detskej izbe a výrazná stena obložená tmavomodrým obkladom v kúpeľni.

Obytný priestor vznikol prepojením kuchyne, jedálne a obývacej izby Vďaka kruhovým stolom priestor prirodzene a príjemne plynie a hladká prevádzka nie je ničím rušená. Byt disponuje veľkorysými presklenými plochami s výstupom na vonkajšiu drevenú terasu. Pocit prepojenosti s exteriérom výrazne zvyšuje kvalitu a hodnotu takéhoto interiéru.

Galéria

Späť na zoznam projektov "Interiér"

Kontaktný formulár

V pripade otázok alebo ďalších informácií použite prosím náš kontaktný formulár.

Pre odoslanie formuláru kliknite na "Nie som robot".
Leave this field empty
Meno a priezvisko:
Telefón:
E-mail:
Správa:
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok performa-architects.com nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií. OK